З 04 по 08 лютого 2019 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, з метою підвищення рівня педагогічної майстерності, удосконалення професійної діяльності молодих педагогів, вивчення перспективного педагогічного досвіду проведено Тиждень педагогічної майстерності. Це своєрідний творчий звіт досвідчених керівників гуртків, методистів по обміну досвіду та навчанню молодих педагогів.

 

        Під час Тижня проведеноряд заходів:

-        -  презентації гуртків науково-технічного та спортивно-технічного відділів;

-         - засідання Школи педагогічної майстерності та молодого педагога;

-         - обласний семінар керівників гуртків з початкового технічного та спортивно-технічного моделювання;

-         - виставки-презентації методичних розробок, навчальних програм та посібників педагогічних працівників закладів позашкільної освіти області;

-         - відкриті заняття в гуртках: технічного моделювання, спортивно-технічного моделювання, учнівського самоврядування, автомоделювання;

-           - майстер-класи: "Скрапбукінг, квілінг – листівки ручної роботи", "Розробка кондукторів для моделей пінольотів", "Використання фотошоп-редактора для створення ефекту "замороженого вікна", "Використання паперопластики у гуртковій роботі", "Виготовлення штучних квітів з фоамірану", "Виготовлення виробів технікою "3Д стік Арт", "Виготовлення та оздоблення вітальних листівок до Дня Валентина", "Модернізація пульта керування трасовими автомоделями", "Виготовлення та оздоблення пасхальних сувенірів", "Методика виконання імітації двохколірного камуфляжу на моделях-копіях авіаційної техніки".

В програмі поєдналися різні напрями роботи педагогів. Проведені заходи сприяли всебічному творчому, інтелектуальному та естетичному розвитку, керівники гуртків продемонстрували свою педагогічну майстерність та поділилися секретами власної творчої діяльності. Майстер-класи були цікавими та пізнавальними.Усі учасники поринули у світ дитинства, атмосфера була конкурентною та азартною.

До участі в заході долучилися педагогічні працівники центру, області та м.Тернополя.

metod week2019 1

metod week2019 2

metod week2019 3

metod week2019 4

metod week2019 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити