10 жовтня 2019 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс на кращу фотографію "Моя Україно!" та відеофільмів, присвячених Дню Українського козацтва.

 

На конкурс представлено 154 фотороботи та 8 відеофільмів з 9 районів, ЗСО області, Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків", Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (далі ТОКЦНТТШУМ). У фотосвітлинах конкурсанти продемонстрували виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

Оцінювання робіт проводилося в молодшій (7-10 років), середній (11-14 років) та старшій (15-18 років) вікових категоріях за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, архітектура, флора і фауна, позажанрове та експериментальне фото, макрофотографія і фотографії оброблені у фотошопі.

На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

- І місце – вихованці Кременецького районного центру дитячої творчості;

- ІІ місце – юні фотоаматори Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.;

- ІІІ місце - вихованці Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків та учні опорного закладу Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Почаївської міської ради Кременецького району.

MU2019

Додати коментар


Захисний код
Оновити