З 30.07 по 01.08.2021р. на автодромі "Чайка" у м. Києвівідбулися змагання ІІ етапу Кубку USK України з картингу 2021. На змагання завітали десятки спортсменів з різних областей.Дорослі і досвідчені, маленькі і відчайдушні спортсмени дарували публіці справжнє спортивне видовище. То ж всі любителі швидкості отримали велику порцію адреналіну.

 

У складі збірної команди федерації картингу Тернопільщини брали участь вихованці закладів позашкільної освіти Тернопільської області.

Переможці змагань в особистому заліку: Цимбалюк Остап – ІІ місце Клас картів "Піонер-Н-міні", Петришак Едуард -ІІІ місце Клас картів "Піонер-Н-міні",Cорокопуд Костянтин -ІІІ місце Клас картів "NationalRotaxJunior" - нагороджені кубками, медалями та дипломамиУкраїнського державного центру позашкільної освіти; призери змагань: Солов'янов Владислав, Альохін Олексій, Серветник Матвій,Сліпченко Захар, Кабаков Давид – медалями та дипломами.

Вітаємо юних спортсменів з гідним виступом на Всеукраїнських змаганнях та Зичимо міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

кар

Додати коментар


Захисний код
Оновити