З 19 по 22серпня 2021 року юні картингісти з усієї України на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) демонстрували свої вміння та віртуозність під час Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу ІІ етап (IV ранг), приурочених 30-річниці Незалежності України.

 

У заході взяли участь 43 спортсмени з 7 команд України.

Організаторами та співорганізаторами змагань виступили: Український державний центр позашкільної освіти, Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, громадська організація "Товариство сприяння обороні України", федерація картингу Тернопільської області.

Два дні поспіль, на картинговій трасі міста Тернополя змагалися юні, сміливі, рішучі, відчайдушні спортсмени - нащадки славних козаків, майбутнє України!!!

       Спорт - це сила, мужність, боротьба, порив до перемоги, це краса, граціозність, натхнення, це випробування волі, сміливості, витривалості, це швидкість і рух, що відкривають нові далі, це безупинний пошук, свято людської досконалості! Для кожного учасника змагань – це можливість відчути смак своїх уже не перших перемог.

Переможці та призери отримали кубки, медалі та нагородженні дипломами Українського державного центру позашкільної освіти .

         Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від гонки, гордість за себе і за друзів.

Задоволені та в чудовому настрої юні картингісти роз’їхались по різних куточках України.

kart21 1

kart21 2

kart21 3

kart21 4

kart21 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити