08-10 жовтня 2021 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!", присвячений Дню Українського козацтва.

 

На конкурс представлено 214 світлин     з 13 закладів позашкільної освіти області   та   Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді .

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна представити за допомогою фотосвітлин. Юні фотоаматори у своїх творчих доробках продемонстрували виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

Оцінювання робіт проводилося у двох вікових категоріях за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, архітектура, флора і фауна, позажанрове та експериментальне фото, безбар'єрність, мікрофотографія і фотографії оброблені у програмі "Фотошоп".

На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

- І місце – вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

- ІІ місце – юні фотоаматори Позашкільного комунального начального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради;

- ІІІ місце - вихованці "Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра"   Білецької сільської ради.

Висловлюємо подяку учасникам за оригінальні та цікаві роботи та бажаємо подальших творчих успіхів.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, а також дякуємо наставникам за допомогу і спрямування дітей на шлях творчості.

MU2021 1

MU2021 2

MU2021 3

MU2021 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити