18-20 жовтня 2021 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу".

 

Вихованці закладів позашкільної освіти області разом з керівниками гуртків та учні загальноосвітніх шкіл Тернопільської області постійно долучаються до акцій та заходів, метою яких є надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття гордості за належність до українського народу, виховання любові до рідного краю, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за своє майбутнє.

Вісім поетичних творів і тридцять дитячих малюнків візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу".

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадська спілка "Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників АТО".

1 n

2 n

3

4 n

5

Додати коментар


Захисний код
Оновити