21 квітня - Всеукраїнський День творчості та інноваційної діяльності.

Як відомо, життя кожної людини – це п’ять основних сфер її життєдіяльності: навчання, виробництво (професія), дозвілля, суспільне оточення, спілкування, сімейні відносини. Вони обов’язково мають бути присутніми в житті кожної дитини: а в майбутньому – дорослої людини. Це цілком можливо реалізувати в освітній практиці позашкільного закладу, не виділяючи, а об’єднуючи всі сфери життя.

 

Світ ідей змінюється швидше ніж покоління людей. Без інновацій нічого робити в світі. Основним завданням Тернопільського ОКЦНТТШУМ - створити атмосферу суспільного сприйняття інновацій, пам’ятаючи те, що розроблена і описана ідея – це одне, а реалізація її на занятті – зовсім інше, бо несе відбиток особистості кожного конкретного педагога.

Керівники гуртків Тернопільського ОКЦНТТШУМ проводять активну роботу з вихованцями створюючи навчальні робочі групи через он-лайн зустрічі, електронну пошту,соціальні спільноти Viber та Facebook, он-лайн платформу Zoom. Свої заняття педагоги адаптують до умов сьогодення, пропонуючи вихованцям мультимедійні презентації-меседжі, майстер-класи, дистанційні проекти, проводять захоплюючі заняття та он-лайн виставки творчих доробок гуртківців.

Щотижня на сторінках соцмереж ТОКЦНТТШУМ проходить марафон "Разом до перемоги!", а це: інтелектуально-розважальні ігри гуртка "Ерудит", серії цікавих експериментів і дослідів від гуртка "Юний дослідник", демонструються цікаві інформаційно-дослідницькі матеріали від гуртка історико-технічного стендового моделювання, поетапні майстер-класи з початково-технічного моделювання з елементами англійської мови, тематичні презентації та відео-заняття гуртків науково-технічного та спортивно-технічного профілів, он-лайн виставки доробок гуртківців та багато-багато цікавої і корисної активності… Все це є необхідним фактором для розвитку творчої уяви, фантазії, креативного мислення, інтересів до різних видів творчості, практичних умінь, а також формуванню технічного хисту, творчої трудової і винахідницької діяльності, розвитку здібностей особистості вихованців позашкілля.

Inno2022 1

Inno2022 2

Inno2022 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити