У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласного он-лайн конкурсу-звіту (виставки) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!". Основним завданням виставки-конкурсу є залучення учнів до занять у різноманітних гуртках науково-технічної творчості, підбиття підсумків їх роботи у гуртках за рік та стимулювання кращих робіт.

 

На конкурс-звіт (виставку) було представлено 70 експонатів з 15 закладів позашкільної освіти області, м. Тернополя та Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ).

Конкурс-виставка проводилася серед творчих робіт учнівської молоді, пов'язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва.

Результати конкурсу-виставки показали творчий підхід вихованців закладів позашкільної освіти області до виконання робіт, здивували журі своєю креативністю, потішили неординарними, різноманітними виробами та ідеями.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Грамотами ТОКЦНТТШУМ за активну участь та творчий пошук в обласному конкурсі-звіті (виставці) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!" нагороджені кращі колективи закладів позашкільної освіти.

Найбільшу кількість балів отримали колективи:

Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти Центр науково-технічної творчості школярів" Заліщицької міської ради, Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради, Комунальної організації Білецької сільської ради Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра, Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради,   Почаївського будинку дитячої творчості та спорту і ТОКЦНТТШУМ.

Найкращі роботи будуть представлені   на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі Україно!", який відбудеться у липні-серпні 2022 р.

Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.

1

2

3

4

Додати коментар


Захисний код
Оновити