Протягом квітня 2022 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися Всеукраїнські он-лайн змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організатор змагань - Український державний центр позашкільної освіти. Суддівську колегію змагань очолював Йосиф Кохан - директор ТОКЦНТТШУМ.

 

Змагання з радіоелектронного конструювання проводяться з метою організації змістовного дозвілля, стимулюють творчий та інтелектуальний розвиток учнівської молоді, підвищують технічну майстерність вихованців. Адже, будуючи електронні саморобки, учнівська молодь виявляє конструкторсько-технологічні здібності, вони здобувають навички роботи з паяння та читання схем, у юних конструкторів виникає цікавість до історії розвитку радіотехніки та електроніки. Такі заходи сприяють вихованню та підготовці майбутньої еліти радіотехнічних військ України!

Змагалися за звання найкращого юного радіоконструктора України учасники з 9-ти областей України та м. Києва.

Вони змагалися у двох вікових категоріях: молодша (12-14 років) та старша (15-18 років). Програмою заходу передбачено проведення теоретичного заліку, монтажрадіоелектронного пристрою на макетній платі.

Оргкомітет, педагогічний колектив Тернопільського ОКЦНТТШУМ створили оптимальні умови для успішного старту та перебігу змагань.

За результатами роботи суддівської колегії команда Тернопільської області здобула почесне ІІ місце!!!

В особистому заліку:

-        в молодшій групі перше місце виборов Гораль Остап, вихованець гуртка "Радіоелектронного конструювання" Комунального закладу Підволочиської селищної ради "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник гуртка Станіслав Баранецький;

-        в старшій групі третє місце - Птиць Юрій, вихованець гуртка "Радіоелектронного конструювання" Бучацького центру дитячої та юнацької творчості "Сузір'я", керівник гуртка Микола Лучка.

Бажаємо всім учасникам Всеукраїнських змагань подальших успіхів в галузі радіоелектроніки, творчого підходу до радіоконструювання та відкриттів нових горизонтів у радіотехніці!

VseukrRadio1

VseukrRadio2

VseukrRadio3

VseukrRadio4

VseukrRadio5

Додати коментар


Захисний код
Оновити