05-06 травня 2022 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді проведено обласні он-лайн змагання з початкового технічного моделювання (Змагання) серед учнівської молоді.       

 

У змаганнях взяли участь 22 учасники з 11 команд закладів позашкільної освіти області та м. Тернополя.

Технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.         

      Учасники змагань (вікова категорія від 6 до 10 років) мали можливість продемонстрували свої знання. За програмою Змагань учасники виконували технічне завдання – виготовлення конструктора з геометричних фігур та автомобіля.

Кожна команда добре підготувалась, тому обрати найкращого учасника та найсильнішу команду членам незалежного журі було доволі складно. Роботи учасників оцінювалась за багатьма критеріями: охайність, технічність, відповідність технічному завданню та багато іншого.

Командну першість здобули:

- перше місце - команда Почаївського будинку дитячої   творчості та спорту;

- друге місце - команда Комунального закладу позашкільної освіти Козівський будинок дитячої та юнацької творчості "Юність";

- друге місце - команда Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків";

- третє місце - команда Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради;

- третє місце - команда Комунального закладу позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Великобірківської селищної ради;

- третє місце - командаКомунальної організації Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Білецької сільської ради.

Учасники конкурсу потішили своїми знаннями та приємно вразили високим рівнем креативності.

Дні були насичені морем емоцій та океаном позитивних вражень.

Призери нагородженні дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.

Вітаємо всіх учасників та сподіваємось на зустріч в наступному році!

Додати коментар


Захисний код
Оновити