Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 

З нагоди свята колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) організував та провів різноформатні . заходи:

  • Інформаційно-просвітницьку годину "Наші права – щасливе дитинство"( он-лайн бесіда для вихованців Центру в якій їм розповіли про історію заснування цього свята, а також про права дитини, які були прийняті на конвенції ООН);
  • Виставку дитячих малюнків "Територія дитинства"сповнену яскравими кольорами і мріями про мирне небо. З упевненістю можемо сказати, що захід викликав у багатьох юних громадян нашої країни, незалежно від того, де вони живуть, бажання взяти участь. Їх роботи, пройняті любов'ю до рідної України, мрією про її світле та щасливе майбутнє.
  • Благодійний майстер-клас із дітьми з особливими потребами " Птах миру" - прекрасне свято радості та надії.Після заняття діти грали в цікаві ігри, співали веселі дитячі пісні, які керівники гуртків наперед підготували для них.
  • Майстер-клас з паперопластики для дітей з внутрішньо переселених родин "Квітуча Україна". В ігровій формі педагоги Центру знайомили діток з історією свята , розв’язували цікаві загадки, грали надворі в рухливі ігри, а на завершення сфотографувалися. Учасники заходу зарядилися бадьорістю і позитивом, змогли на дві години опинитися в казці. Заради блиску в їх очах - можна віддати дуже і дуже багато.
  • Діти з Харкова, Херсону, Запоріжжя, Чернігова, Дніпра, Києва об'єдналися у одній події - інтелектуально-розважальній грі "Ерудит" . Учасники розваги отримали гарний настрій та задоволення , беручи участь у вікторині, жартівливих іграх та конкурсі пантомім.

У кожного юного українця має бути щасливе майбутнє, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинно стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

ДЗД2022 1

ДЗД2022 2

ДЗД2022 3

ДЗД2022 4

ДЗД2022 5

ДЗД2022 6

ДЗД2022 7

ДЗД2022 8

ДЗД2022 9

Додати коментар


Захисний код
Оновити