gurtVydotIgrash suvenirid   

Моделювання іграшок-сувенірів – це залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності.

Головним завданням роботи гуртка є ознайомлення з різними матеріалами, інструментами, техніками виготовлення іграшок-сувенірів, вироблення трудових вмінь, навичок обробки матеріалів, роботи з інструментами, формування творчої особистості, художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії.

Програма гуртка моделювання іграшок-сувенірів розрахована на роботу вихованців віком від 7 до 14 років та передбачає навчання дітей в групах початкового та основного рівнів протягом 2 років.

У процесі навчання вони набувають практичних навичок у виготовленні шаблонів, підборі та розкрою матеріалів, пошитті й оздобленні іграшок, самостійно працюють із кресленнями, виготовляють об’ємні іграшки, опановують елементи конструювання лялькового одягу.

Керівник гуртка: Петрусь Оксана Вролодимирівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Дистанційне навчання у гуртку Моделювання іграшок-сувенірів