Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/h78071/data/www/obltechnik.te.ua/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

День української писемності та мови відсвяткували в Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Заходи пройшли під гаслом "Мова – коштовний скарб народу". Весь день був наповнений любов’ю до рідного слова.

Українська мова шириться світом: носіїв рідної мови стає більше, молодь все частіше популяризує українську в соціальних мережах та спонукає до її вжитку у мовленні. За ініціативою учнівського самоврядування Центру до Дня української писемності та мови проведено інтелектуально-лінгвістичну гру "Солов'їне шоу". Учасники команд гідно змагались у різноманітних конкурсах на знання української мови, були активними, красномовними, зарекомендували себе як культурна молодь, яка усвідомлює велике значення мови в житті народу.

За традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися працівники Центру.

З нагоди цього свята, зусиллями юних фотоаматорів, фоє Центру прикрасила виставка фото світлин "Україна очима дітей". Також керівниками гуртків проведено ряд інформаційно-просвітницьких годин під рубрикою "Без мови рідної, дитино, й народу нашого нема".

Мова – це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ безперервно докладає свій досвід, розум і почуття. І всі українці мають зрозуміти, що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова, як і Україна, починається з кожного з нас. Наша любов до рідної мови нескінченна.

01

1

2

3

02

Додати коментар


Захисний код
Оновити