Прийміть найщиріші вітання на передодні Дня Соборності України!

Сьогодні в нашій країні війна, і розуміння такого поняття як "соборність" загострюється, його значення наповнюється новим змістом. Наша сила в єдності українських земель та українського народу, його незламного духу.

Завершився міжгуртковий конкурс- фотовиставка до Дня Соборності України: "Україна – це ми!". Захід проводився з метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності та активної життєвої позиції, популяризації вивчення історії рідного краю, формування комунікативних навичок, соціалізації, пошуку та розкриття нових юних талантів.

Участь в міжгуртковому конкурсі взяли 14 вихованців гуртків Центу, (21 світлина). Фотографії містили зображення за тематикою "Україна – це ми!" До кожної роботи додавалося привітання з Днем Соборності України іншим учасникам фотовиставки.

Кращі роботи нагородженні Дипломами відповідних ступенів та візьмуть участь у обласному етап Всеукраїнської фотовиставки: "Україна – це ми!"

Дякуємо всім учасникам, що поділились з нами своїми почуттями, привітаннями та чудовими фото до Дня Соборності України!В той час, коли наші захисники ризикують власним життям, виборюючи нашу незалежність, право на власну державу, мирне життя для нас, ми – українці повинні діяти, як єдина незламна сила

Єднаємося заради добробуту нашої країни. І нехай в кожній українській родині запанує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Вшанування героїв

 

Діти єднають Україну

 

Обійматиму тебе мій сину

Патріотичний натюрморт Натюрморт Осухіна Катерина 13 років ТЗОШ 13

Хай заквітує наша Україна