З 23 по 29 січня у Тернопільському обласному комунальному центрі науково технічної творчості школярів та учнівської молоді проходив Тиждень науки і техніки, приурочений 114-річниці з Дня народження Степана Бандери. Тиждень видався насиченим завдяки цікавим заходам, які провели керівники гуртків: виготовлення чудо-кораблів, які здійснили віртуальну подорож морями та океанами,конструювання макетів транспортних засобів, фотоконкурс "Зимовий вернісаж", змагання на виготовлення та дальність польоту найпростіших моделей планерів, вікторини "Техніка навколо нас", пізнавальної презентації "Винаходи, які придумали діти", розгадування ребусів і кросвордів тощо.

Вихованці гуртка ПТМ мали можливість поринути у світ стародавнього японського мистецтва орігамі – моделей, створених з паперу. Маленькі майстри з задоволенням створювали неймовірних чудернацьких тварин!

Вихованці гуртка "Технічного дизайну" на творчому майстер-класі вчилися малювати казковий підводний світ.

Серця юних техніків покорила виставка робіт гуртка історико- технічного стендового моделювання "Простір творчості". На ній представлено понад 50 робіт у різних категоріях стендового моделізму: авіація, бронетехніка, авто та спецтехніка, виконані у різних масштабах.

У рамках ТНіТ пройшло нетрадиційне, інтерактивне заняття для юних IT-шанувальників – "Година коду". У формі гри та зі зрозумілими інструкціями гуртківці за одну годину вчилися писати код і відразу бачили результат своєї роботи.

У атмосфері творчого ентузіазму, азарту і веселощів усі бажаючі мали можливість продемонструвати свої знання, творчі здібності, розважитися.

Позашкільна освіта — найсильніший інструмент, за допомогою якого можна змінити світ на краще.

Разом ми вистоїмо та ПЕРЕМОЖЕМО!

Слава Україні!!!

1

2

Додати коментар


Захисний код
Оновити