21 лютого 2023 року педагогічні працівники Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді взяли участь у відкритому міжобласному  он-лайн семінарі для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти за темою: "STEM – освіта в ЗПО – запорука профорієнтації та адаптації до життя в сучасному суспільстві". Організаторами цього заходу були педагоги комунального закладу "Запорізький  обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" Запорізької обласної ради.

З вітальним словом виступив директор Запорізького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані"  Сергій Богданов.

Учасниками семінару було опрацьовано багато актуальних питань. Педагоги  мали можливість переглянути цікаві проекти, виступи провідних спеціалістів у сфері STEM– освіти, презентації керівників гуртків з різних областей та напрямів під рубрикою "Від ідеї до втілення". Обмін досвідом був надзвичайно конструктивним та дієвим. Щиро дякуємо організаторам за змістовну, практичну зустріч.

                  Зичимо усім  міцного здоров'я, талановитих та наполегливих вихованців, ще більше перемог та творчих злетів.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!

Sem 23 01

Sem 23 02

Sem 23 03