Протягом 14-16 березня 2023року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбувся обласний он-лайн етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

Змагання з радіоелектронного конструювання проводяться з метою організації змістовного дозвілля, стимулюють творчий та інтелектуальний розвиток учнівської молоді, підвищують технічну майстерність вихованців. Адже, будуючи електронні саморобки, учнівська молодь виявляє конструкторсько-технологічні здібності, здобуває навички роботи з паяння та читання схем, у юних конструкторів виникає цікавість до історії розвитку радіотехніки та електроніки. Такі заходи сприяють вихованню та підготовці майбутньої еліти радіотехнічних військ України!

Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша (12-14 років) та старша (15-18 років). Програмою заходу передбачено проведення теоретичного заліку та монтаж радіоелектронного пристрою на макетній платі.

Оргкомітет, педагогічний колектив Тернопільського ОКЦНТТШУМ створили оптимальні умови для успішного старту та перебігу змагань.

За результатами роботи суддівської колегії дипломами ТОКЦНТТШУМ нагороджені команди-переможці:

- за зайняте перше місце - команда Комунального закладу Підволочиської селищної ради   "Центр дитячої та юнацької творчості";

- за зайняте друге місце – команда Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

- за зайняте третє місце - команда позашкільного комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради.

Бажаємо всім учасникам обласного етапу подальших успіхів, нових відкриттів, креативного підходу в галузі радіоелектроніки.

Зараз, як ніколи, ми тримаємось разом і робимо все можливе для ПЕРЕМОГИ. Ми підтримуємо Україну свою творчістю

Ми обов’язково переможемо!

Все буде Україна!!!

Rad Kostr 00

Rad Kostr 01

Rad Kostr 02

Rad Kostr 03

Rad Kostr 04