Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/h78071/data/www/obltechnik.te.ua/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

19-21 квітня 2023 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласної заочної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку.

На виставку-конкурс було представлено 116 робіт від 145 вихованців закладів позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

Виставка-конкурс проводилась в таких номінаціях: найпростіші автомоделі, найпростіші авіа- та ракетомоделі, найпростіші судно моделі, найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми, ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки, паперове моделювання і PaperCraft, вироби в техніці оригамі та паперопластики, макети будівель.

Беручи участь у заході, вихованці ПТМ набувають цілеспрямованості, сміливості, самостійності, креативності. В закладах позашкільної освіти навчаються застосовувати отримані на гуртках знання та вміння, які розвивають стійкий інтерес до обраного напряму творчості.

Відзначилися креативністю та продемонстрували творчий потенціал такі колективизакладів позашкільної освіти області:

  • Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків";
  • Комунального закладу позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Великобірківської селищної ради;
  • Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради;
  • Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради;
  • Комунального закладу позашкільної освіти "Козівський будинок дитячої та юнацької творчості "Юність";
  • Комунальної організації Білецької сільської ради "Великоглибочецький будинок технічної творчості школяра";
  • Почаївського будинку дитячої творчості та спорту;
  • Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.
  • Переможці та призери нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Закінчується навчальний рік, але попереду ще багато фестивалів, конкурсів, виставок, які чекають на наших вихованців. То ж бажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливої праці та нових творчих злетів.

Вчимося, Віримо, Перемагаємо!

Усе буде Україна!

ПТМ 01

ПТМ 02

ПТМ 03

ПТМ 04

ПТМ 05

ПТМ 06

ПТМ 07

Додати коментар


Захисний код
Оновити