Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди свята колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) організував та провів різноформатні заходи:

  • Інформаційно-просвітницьку годину "Наші права – щасливе дитинство"( он-лайн бесіда для вихованців Центру в якій їм розповіли про історію заснування цього свята, а також про права дитини, які були прийняті на конвенції ООН);
  • Виставку дитячих малюнків "Дитинство - чудова пора"сповнену яскравими кольорами і мріями про мирне небо. Їх роботи, пройняті любов'ю до рідної України, мрією про її світле та щасливе майбутнє.
  • Патріотичний серпантин майстер-класів "Люблю Україну мою". Після заняття діти грали в цікаві ігри, співали веселі дитячі пісні, які керівники гуртків наперед підготували для них.
  • На базі ЗОШ Великоберезовицької об'єднаної територіальної громади провели майстер-класи - "Діти України мають право на щасливе дитинство". Учасники заходу зарядилися бадьорістю і позитивом, змогли на дві години опинитися в казці.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче сердечко, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Майстер клас 01

Майстер клас 02

Майстер клас 03

Майстер клас 04

Майстер клас 05

Майстер клас 06

Майстер клас 07

Додати коментар


Захисний код
Оновити